Založ si blog

O ženách a o Matovičovi

Pôvodne som vám chcela písať len o ženách, ale nad posledným vyjadrením Igora Matoviča zastáva rozum stáť.

 

Že vraj vzorky Sputnika V museli byť prevezené na testovanie do Maďarska, lebo „neprajníci mohli s nimi manipulovať“???

No viete si predstaviť väčšiu konšpiráciu, či rovno paranoju?

Neprajníci Ruska, ktorých diplomatov sa už chystá vyhostiť pomaly svorne celé EÚ?

Či len neprajníci Matoviča, ktorí ho akože takto zhodili zo stoličky premiéra?

Ale čo má spoločné očkovanie s ministerstvom financií? No Matoviča!

Fakt nechápem, ako mu takéto ničím nepodložené obvinenia celé tie roky prechádzali. A ľudia mu zobali z ruky a všetky výplody jeho bujnej fantázie brali ako bernú mincu?

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

Držiac Matoviča neúnavne vo vláde len ukazujeme svetu, aký diletantizmus tu u nás vládne.

A to som pôvodne chcela hodiť len pár milých slov o nás- ženách.

Hŕstka verných čitateľov už vie, ako rada tematiku ženských práv a zamestnanosti žien sledujem. Ba čo viac, hrdo sa hlásim k feministickému hnutiu, ako záruke pokroku. Avšak teória je jedna vec a prax niečo celkom inšie.

V minulom zamestnaní som pracovala v takmer výlučne mužskom kolektíve. A bolo mi nesmierne ľúto, keď tá práca pre mňa skončila.

Nastúpiť do zamestnania s prevažne ženským osadenstvom bola výzva. A spojená aj s neistými obavami. Ako tam zapadnem, nebudú klebety a ohováračky? Všade sa hovorí, aké vedia byť ženy ku sebe navzájom zlé.

Po dvoch týždňoch by bolo predčasné robiť nejaké skalopevné vyjadrenia, avšak spoznala som kopu milých, sympatických, šikovných a ústretových žien.

V porovnaní s nimi práveže tí podaktorí muži boli ako netvory v ľudskej koži.

Vodič- alkoholik je totiž tá najhoršia možná kombinácia. Ráno sa klepe, má absťáky a výkyvy nálad. Býva podráždený a cholerický, so zbytkovým alkoholom v krvi, ohrozuje nielen majetok, ale aj životy a zdravie- svoje aj kolegov.

Až podivuhodné je, ako dlho to tí zúfalci v práci vydržia, vďaka akejsi falošnej kolegialite, kedy kolegovia aj vidia, že je divný a zrejme tajne v pauzách popíja, ale nikto nič neoznamuje a nehlási….až raz nafúka na bráne, či zrobí škandál v kancelárii….

Nechcem to zakríknuť, ale pracovať v kolektíve zdravých a spokojných ľudí je úplne iná káva.

Apropó zdravie a Matovič….no veríte tomu?

A ako ilustráciu toho, ako ženy dokážu spolu harmonicky spolupracovať, dokonca aj v rovnakých, či takmer rovnakých šatách, som pre vás našla čarovné vystúpenia Keltských žien:

zvažujem trestné oznámenie na tv joj

19.06.2021

Táto televízia zámerne a pravidelne spôsobuje účinkujúcim v relácii Bez servítky ujmu na ľudskej dôstojnosti. Petra z Michaloviec po masakri v reality šou nevládala ani prísť k slovu. Renáta z Rožňavy bola hodená západniarom ako ovca svorke vlkov. -*-*-*-*-*-*-* Na našej spoločnosti najväčšmi nenávidím pokrytectvo. Ono všetci sa tvária, akí sú slušní a milí, [...]

Poézia nie je zdochnutá ryba

15.06.2021

Ryba smrdí od hlavy….a reality šou od začiatku do konca… Uvedomujete si, akí ste úžasní? Urobiť na môj prvotný článok vyše 2700 kliknutí a pol tisíca komentov? Ak by vás platili za komentáre, tak celkom slušne zarábate. A som rada, že si navzdory všetkému svoje menšiny aj všímate a dokonca dokážete vyhrabať aj celú studnicu viac-menej overených, či aj [...]

Do tretice všetko najlepšie

10.06.2021

Teší ma čítanosť a diskutovanosť článkov. Ono je to obdobné ako aj v reálnom živote. Nemusíme mať na všetko rovnaký názor a vidieť svet z rovnakého uhla pohľadu. To podstatné je, aby sme dokázali vzájomne komunikovať, aby sme boli schopní nielen opísať, ale aj obhájiť vlastné tvrdenia a nekomunikovať na nejakej škôlkarskej úrovni ľúbi/neľúbi, páči/nepáči. [...]

Erdogan biden

Erdogan: Prvé rokovanie s Bidenom otvorilo "novú éru"

21.06.2021 23:21

Erdogan a Biden sa ako hlavy štátov stretli v rámci summitu NATO v čase, keď vzťahy medzi Tureckom a USA neboli na dobrej úrovni.

úrad vlády

Smer chce klamstvami pomýliť občanov a vytvoriť si podmienky na návrat, tvrdí Úrad vlády

21.06.2021 22:19

Úrad vlády to uviedol v reakcii na Smer, podľa ktorého sa mala vláda dopustiť štátnej korupcie s cieľom motivovať jedného z vypovedajúcich kajúcnikov v prebiehajúcich kauzách.

Záplavy, Záhorie, Pernek, voda, povodeň, povodne, záplava

Na severe Záhoria sa ocitli niektoré oblasti pod vodou

21.06.2021 21:22

V okresoch Skalica a Senica hrozia prívalové povodne.

kuchajda letné kino

Bratislavské Nové Mesto opäť otvorí svoje Letné kino na Kuchajde

21.06.2021 20:18

Filmy bude mestská časť premietať každú stredu a sobotu, o výbere filmu budú opäť rozhodovať diváci hlasovaním.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 169
Celková čítanosť: 350742x
Priemerná čítanosť článkov: 2075x

Autor blogu