Založ si blog

David Key odhalil zákulisné ťahy primitívnej šou aj podraz Nory Kabrheľovej

Už sme si zvykli, že bulvár opisuje obsah relácie a vlastne sa nič nad rámec samotného obsahu pitomej šou nedozvieme. Avšak relácia, kde pomaly nikdy nikomu a nič okrem vlastnej kuchyne nechutí, prekročila vlastné mantinely, keď začala vo veľkom volať na účinkovanie celebrity a hlavne influencerov.

 

Bežný pozemšťan sa zväčša zľakne zmluvy o mlčanlivosti a zdrží sa akýchkoľvek komentárov o účinkovaní v šou, kde pomaly nikto variť nevie a ani to nie je žiadnym kritériom. A ak by sa aj niekto nezľakol a chcel niečo vyklopiť, proste nemá šancu, médiá mu nedajú žiaden priestor na vyjadrenie sa.

Avšak ak niekoho stovky ľudí sledujú na Instagrame, už mu to mlčanie až za hrob akosi nevie byť nanútené. Spoveď Davida Keya sledovalo v priamom prenose 500-600 divákov a Hitky.sk sa teda konečne rozhodli napísať čitateľom aj čo-to zo zákulia reality šou.

Bežní diváci servítky mohli spoznať Dávida, ako odfarbené mláďa, ktoré ostalo zahanbené na vlastnom programe s Gipsy Čáve, kde ho samozvaný bodyguard Jožo hádzal ako handrovú bábiku a jeho údajná kamarátka Nora Kabrheľová vyslovila krutý rozsudok, ako na to tento chlapec nemá a mal by sa venovať niečomu inému, ako spevu.

Akoby ona s gýčovým Perešom a 13-timi mesiacmi natvrdo v base, bola nejakým merítkom kvality.

A večne urehotaný, kŕčovito sa zvíjajúci Jožo, ktorý so zbraňou netrafí ani jediný terč, má byť tým údajným osobným strážcom Rytmausa a iných celebrít? Lebo ak by došlo k najhoršiemu, tak ich dokáže zvaliť na zem?

Niežeby ma Dávidovo účinkovanie nejako ohúrilo. Myslím, že celá tá rómska linka, po ktorej sa vydal, je iba hrubým omylom a chlapec sa ešte sám iba hľadá. No toľko odsudzovania a nenávisti si nikto nezaslúži. Ani Dávid, ani ja, ….dokonca ani Nora. Ostatní dyletantsky drvili keksy do formičiek a jej budú vyčítať, že neurobila domáce cesto? Akoby ich keksy boli domáce?

To hodnotenie je už úplne na smiech, v štýle:

-nemám rád paradajky, tak jej strhávam body

-nemám rada cesnak, tak mu strhávam body

Pomaly asi dospejú na samé dno a začnú bláboliť ako

-nepáči sa mi jeho ksicht, tak mu dávam nula bodov!

Najsmutnejšie je, koľkí ľudia žijú v omyle, ako tie reality šou odrážajú realitu. Niektorí si dokonca myslia, že sa varí aj večeria online, práve v dni, kedy sa to aj vysiela.

Dávid vyklopil aj to, čo by mnohí radi ponechali zamlčané. O kamarátstve ktoré Nora zapredala za pár tisíc.

https://hitky.sk/davidovi-praskli-nervy-prezradil-pozadie-bez-servitky-aj-norin-honorar/?fbclid=IwAR1WlKE6ypcSgXMfMOISiA8jrbNX4BVH-nT1Xd7NVH_fBfAWcXyYLPyplkA

 

Norin megahit so Slaytínou s názvom Nedajte sa ojebať hovorí sám za seba.

Dávid za svoje účinkovanie už stihol spolupracovať s nejednou celebritou.

A jeho klip s Ondrejom Kandráčom je už predsa len iný level. A vystačili si aj bez vulgarizmov. S obyčajnou slovenskou krásou.

Štefan Wimmer ma donútil zamyslieť sa

30.05.2023

Občas je mi až trápne, ako nepoznám najvýraznejšie postavy nášho spoločenského života. Tak to bolo s Máriou Kráľovičovou, ktorej meno mi prvý krát udrelo do očí až v deň jej smrti. Štefana Wimmera si začínam všímať ako 66-ročného boháča. Ako sa však k tej vile na hradnom kopci so 14-timi izbami dopracoval? [...]

Český bulvár je horší, než ten náš

24.05.2023

Keď sa na Slovensku povie bulvár, spomenieme si hlavne na dvojicu denníkov, ktoré ponúkajú celkom podobný obsah. Riešia sa požiare a vraždy, prípadne nejaké staronové vedenie SND. Proste veci, na ktorých záleží. A levy asi nie každodenne žerú svojho chovateľa. No ku podivu naše seniorky sú unesené českými týždenníkmi. Na kafíčko sem, rytmus života tam. Fičia na [...]

Zsuzsová odsúdená, Kočner už druhý raz oslobodený

21.05.2023

Verejná mienka nepotrebuje dôkazy. Akosi všetci čakali, že Kočner zhnije za mrežami. Oslobodzujúci rozsudok mnohých rozčaroval. Lebo najradšej by mali akési rozsudky na želanie, podľa vlastných pocitov. Mňa toto najviac zarážalo na Trnavskom súde. Pestovateľ tretí krát odsúdený a verejná mienka stále pri ňom. Akosi sa roztrhlo vrece s tými, čo maryšku ospevovali a [...]

DEMDIS SLOVENSKO V EU zaver titulka

V Európe cudzincami byť nechceme, no chýba nám vízia, stratégia a dialóg (výsledky diskusie)

04.06.2023 19:00

Chceme byť v Európe cudzincami? A prečo? DEMDIS diskusia nám opäť ukazuje, že názorová vyhranenosť nemusí byť prekážkou nachádzania zhody. Konsenzus existuje a je na dosah.

Andrej Kiska

Kiska definitívne hodil Remišovú a Za ľudí cez palubu. Prezradil, koho bude voliť

04.06.2023 18:19

Bývalý prezident tak urobil spoločnou fotografiou s poslancami tejto strany.

Poľsko protest opozícia zákon Rusko vplyv uarus

Vo Varšave protestuje proti vláde pol milióna ľudí

04.06.2023 16:42

Poľská opozícia protest označila za skúšku schopnosti ukončiť po voľbách osemročnú vládu nacionalistov.

Tieň / Tajné služby / Sledovanie / Špehovanie / Špión / Agent /

Medzinárodná tieňová agenda: Na tajnom stretnutí špionážnych služieb chýbali Rusi. Ukrajinec účasť poprel

04.06.2023 16:16

Vysokopostavení predstavitelia spravodajských služieb z celého sveta sa zišli na tajnom stretnutí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 348
Celková čítanosť: 800094x
Priemerná čítanosť článkov: 2299x

Autor blogu