Milan bol len slabý odvar

Influencer Milan bez mapy sa fotil v ružovej mikine a s mladým sexy telom na exotických destináciách a sledovali ho desaťtisíce folowerov.

70 % ženy, 30 % homosexuálne orientovaní muži, S tou ružovou sa trafil do čierneho a rovnako aj s exotikou, akú si len tak hocikto nedovolí.

Aj to je konkurenčná výhoda, mať tému, ktorá letí. A k tomu ešte byť mladý a príťažlivý. Pritom to nakupovanie leteniek a chovanie papagájov v Austrálii by zvládli mnohí. Veď aj sa sťažoval Milan na dosť širokú konkurenciu travel blogerov. Staršie pomenovanie celej komunity boli digitálni nomádi a oni sa hádali na sieti, kto má právo sa ním zvať a kto nie.

Avšak, ak sa pozriete na Milanov blog, okrem tipov na výlety tam toho veľa nenájdete. Žiadne priveľké odhaľovanie súkromia, žiadna kontroverzia.

Pritom vo filmoch tí influenceri pomaly robia zo svojich sledovateľov kvázi tretieho člena rodiny a zverejňujú od svadby cez pôrod vlastne všetko.

Adam Nemeček tiež nedáva celý svoj život na sieť. Dáva tam podľa vlastných slov len 20%. Po zvyšok času je kvázi obyčajný chalan. No na sieti sa predvádza vo farebných parochniach a latexových ženských šatách. Natáča rozhovory na podporu LGBTi komunity, no aj bežné výzvy typu Odpovedz, alebo zožer, kde nemá problém priznávať sa k homo sklonom a zážitkom, či aj k zážitkom s konzumáciou drog.

V servítke varil obyčajné špagety s kečupom a tie špagety cedil cez sieťované pančuchy. Sexy minišaty mu kĺzali až hore nad zadok. Nechal si totiž plasticky zväčšiť zadok. No na kúpu nových šiat akosi už míňať nechce. Rovnako nemíňa ani na alkohol a uspokojí sa aj s tým najlacnejším.

Asi najviac ma zaujalo video, kde behá po Bratislave v modrej parochni a s jediným eurom.

Za celý deň zje jediný rožok na obed, okúpe sa v Kuchajde a na večeru si dá perník, čím nám všetkým ukazuje, ako sa dá vyžiť aj z jediného eura na deň.

Počas celého natáčanie si hovorí „lacná kurva” a každému vysvetľuje, ako všetky peniaze utratil na plastické operácie.

S uskromnením máme skúsenosti mnohí. Len nie v súvislosti s plastikami. Moja kamarátka je už s tým zmeirená, že dlhé roky dáva na stravu 5€ denne na dvoch, teda na osobou jej to vychádza 2,50 na deň. Výjdu z toho síce len zemiaky so zemiakmi, no na dedine sme si akosi zvykli, že si kúpime vrece zemiakov a varíme z neho, až sa neminie.

Ja som pri príchode do Bratislavy mala budget 3€ na osobu denne. Jedli sme zlacnené jedlá z výpredaja a naším jediným šťastím bolo, že ubytovanie sme dostali zadarmo.

Aktuálne som objavila jednu z mála ďalších textárskych súťaží, kde berú aj texty piesní. Tak možno niečo oprášim a pošlem. Link mi poslala kamarátka, ktorú vraj baví čítať kritiky zo strany poroty. Ja sa jej v tomto naozaj čudujem, nepamätám sa, že by mi všetky tie poroty dávali nejakú konštruktívnu kritiku.

Z tej poslednej textárskej súťaže som sa dozvedela akurát toľko, že vyhrala nejaká pieseň so sudičkami. Vlastne prostoduché rýmy v štýle sudičky-bludičky.

No ale nevadí, moje piesne sú už aj na youtube a získavajú si svojich poslucháčov aj lajky…. No čísla bývajú kruté.

Len tak pre srandu, porovnajúc moju najnovšiu pieseň Hra na plač s piesňou od Adama Nemečka alias Slaytiny:

Hra na plač – 326 vzhliadnutí a 18 lajkov

Slaytina s Norou Mojosejovou: Nedajte sa ojebať – 515 904 vzhliadnutí a 20 000 lajkov.

Ten pomer je jedna ku tisíc. Kým si moja pieseň získa jediný lajk, Slaytine pribudne celá tisícka.

A poučenie je zdrvujúce, stačí chlapa navliecť do ženských šiat a dať mu do úst tie najobyčajnejšie krčmové reči a zrejme toto je to, po čom davy šalejú.

Rovnako absurdne mi pri celodennej nudnej práci znie postoj rádia Express. Najnovšiu pesničku Adama Ďuricu, ktorú ešte skoro nik nepozná a nešalie za ňou, nazývajú najnovším hitom. Je to niečo ako samo sa napĺňajúca predpoveď s politikou: veď my vám to Fúkame zahráme každý deň a raz z toho ten hit proste musí byť!

Tu je ponaučenie ešte prostejšie. Stačí sa zviditeľniť v speváckej šou a už môžete každý deň spievať, ako Fúkame, Lietame, Dýchame – Vzdycháme —prakticky hocičo a rádio si z toho ten hit už urobí.

A aby ľudia nemali ideály, že sa do toho rádia nebodaj dostanú, tak tie ťažko vybojované kvóty na vysielanie domácej produkcie sa jednoducho zrušili a už si prosto len Fúkame —občas možno niečo čiernobiele – no veď sa uvidí, Michael Jackson to všetko istí.

Rozvod ako z amerického thrilleru

08.05.2025

Rožňava – Plešivec – Lučenec – Prša. Po tejto trase sa pohybuje dej príbehu Sáry Navarovej Rozvod. Myslím, že v reále žiadna takáto Sára nejestvuje a je to len obdobný pseudonym, ako povedzme Dominik Dán, či Peter Šlosser. V každom prípade ide o literárnu prvotinu vydanú v Ikare, písanú podľa skutočných udalostí. Útle dielko do kabelky. Považujem [...]

Miesto masovej vraždy je lákadlom pre turistov

06.05.2025

Dom Jána a Martinky vo Veľkej Mači kompletne zrovnali so zemou. Nechali len bránu, ktorú uložili do depozitára. Tých nešťastných spomienok sa proste potrebovali zbaviť. O to prekvapujúcejšie je navštíviť miesto, kde postrieľali 10 ľudí a akoby tam zastal čas. Reč je o bare Fontána v Dunajskej Strede, kde na poschodí postrieľali mafiánskeho bossa pápajovcov aj s jeho [...]

Dojímavý Brutalista

19.04.2025

Oskarmi ovenčený Brutalista divákov z čsfd až tak fenomenálne neočaril. Nepochopili, neprecítili, nedojalo ich to,….lebo proste tie deje im prišli zrejme príliš odtrhnuté od ich vlastnej reality. Ani môj manžel sa do kina na toto nehrnul. Nedávalo to moc zmyslu, že načo by mal obdivovať nejaký príbeh emigranta a ešte obdivovať architektúru, ku ktorej nemá vlastne [...]

Nikola Čorbová

Slovenka prepísala históriu v Himalájach: Nikola Čorbová sa stala prvou ženou, ktorá ovládla jeden z najbrutálnejších triatlonov sveta

21.05.2025 09:40

Nikola to zvládla v čase 17 hodín a 8 minút, čím vytvorila nový traťový rekord a porazila všetkých súperov bez rozdielu pohlavia.

policajti, polícia

Obrovská tragédia: Vodič pri pohýnaní dodávky zrazil ročné dieťa, v nemocnici zraneniam podľahlo

21.05.2025 09:36

Za doposiaľ presne nejasných okolností došlo k vážnym zraneniam ročného dieťaťa, ktoré sa pohybovalo v blízkosti dodávky.

Mozner, Pellegrini

Prezident vymenoval za nového predsedu Najvyššieho súdu Františka Moznera

21.05.2025 09:11

Za Moznera hlasovalo 15 zo 17 členov súdnej rady. Vo funkcii nahradil Jána Šikutu.

fico, šimečka

Prieskum SANEP o dôveryhodnosti lídrov: Šimečka dobehol Fica, Uhrík predbehol Majerského

21.05.2025 09:00

Dôveryhodnosť lídrov politických strán približne kopíruje preferencie ich politických subjektov.