Založ si blog

Ján Zvalo: Oslava ĽSNS a konšpirácie

Posledné biografické knihy vás mnohých neoslovili, tak snáď o to viacej vás zaujme politika a konšpirácie. Jána Zvala by sme mohli pokojne nazývať proruským agentom, extrémistom, konšpirátorom, či homofóbom. Knižka Vitajte v novej TOTALITE sa ku mne dostala zadarmo. 

Podrobný popis aj s komentárom nespokojnej čitateľky nájdete na tomto linku:

https://www.databazeknih.cz/knihy/vitajte-v-novej-totalite-364314

Obyčajná papierová páska a šokujúce teórie okolo dvojičiek. Foto: autor

Judr. Ján Zvalo sa vyjadruje k Mečiarovým amnestiám …na dezinformačných a konšpiračných weboch.

O nezrušiteľnosti Mečiarových amnestií v decembri roku 2016 na stránkach webu Slovenské slovo.
V marci 2017 v atmosfére celospoločenskej debaty o zrušení týchto amnestií ho oživujú weby Zem a Vek a HLAVNÉSPRÁVY.

Ján Zvalo je aj autorom konšpiračnej knihy o „odhalení“ pozadia udalostí z 11. sept. 2001 Žalujem. A stručné zhrnutie Žalujem narval aj do ďalšej knihy Vitajte v novej TOTALITE
Autor je Slovák dlhodobo žijúci v Kanade, avšak s obľubou sa vyjadruje ku slovenskej politike prostredníctvom článkov aj kníh.

Okrem konšpirácii o tragédii 11.9. a nemožnosti zrušenia Mečiarových amnestií veľký priestor dostáva aj obhajoba ĽSNS, jej volebného programu, či kritika odmietavého postoja vtedajšieho prezidenta Andreja Kisku k ĽSNS.

Ako aj sami vidíte, kniha je stará, O Zvalovi vám ani pani Google veľa neprezradí.

V tejto knihe sa hrá na právnika a ukazuje všelijaké kľučky, aby dokázal svoju pravdu. Azda najabsurdnejšia je časť o homosexualite. Zvalo vyhlasuje, že my nediskriminujeme gayov a lesbičky, veď aj oni môžu slobodne uzavrieť manželstvo s osobou opačného pohlavia. Ak by však chceli uzavrieť manželstvo s osobou rovnakého pohlavia, tá ich žiadosť by už bola nadštandardná a nútila by spoločnosť dokonca prepísať ústavu. 

Zvalo nemá problém ani s návrhmi ĽSNS na zrušenie dávok „parazitom“.

Veľká časť knihy je tá konšpirácia 11.9.Zvalo z oficiálnej verzie popiera vlastne všetko. Teroristi údajne nikde neboli, osobné lietadlá nikam nenarazilil, pasažieri nijako nemohli volať.

V maďarčine konšpiráciám hovoríme „összeesküvési elmélet“ – teória sprisahania.

A ak by mal pán kanadský právnik pravdu, tak potom žiadnych 19 únoscov na palube tých 4 lietadiel nebolo. Avšak pasažierov niekto odviedol a nechal zmiznúť.

Do dvojičiek a Pentagonu naopak nabúrali drony vojenského letectva a išlo o riadenú demoláciu.

Teda pán Zvalo sa nás snaží presvedčiť, že celý scenár je jedna veľká bohapustá lož a spikli sa najmocnejší Ameriky, aby pre zisk a pre svoje mocenské ciele zniesli zo sveta 2977 obyčajných ľudí, prominentní vraj bolo včas varovaní.

Netuším, koľko môže mať pán Zvalo rokov a ako sa mu darí v kariére kanadského právnika. A nie je mi ani jasné, prečo v roku 2017 vydáva ekokonzult knihu o tragédii z roku 2001. Zaujímajú ešte teraz niekoho z nás dvojičky? Nedávno sme si pripomenuli 21 rokov od tejto tragédie.

V túto nedeľu na zastávke Zochovej opitý vodič zabil 5 mladých ľudí a už aj to je obrovská tragédia. Dokážeme si vôbec predstaviť, aká obrovská pohroma mohlo byť tých takmer 3000 mŕtvych v USA? A to všetko pre peniaze a moc amerických elít? Asi pána Zvala na tom kontinente nikto neberie moc vážne, že ho ešte neudali za nactiutŕhanie. Alebo možno aj hej, len sa to k nám nestihlo doniesť.

V každom prípade ja skôr verím tomu, čo hovorí aj tento youtuber:

 

 

Štefan Wimmer ma donútil zamyslieť sa

30.05.2023

Občas je mi až trápne, ako nepoznám najvýraznejšie postavy nášho spoločenského života. Tak to bolo s Máriou Kráľovičovou, ktorej meno mi prvý krát udrelo do očí až v deň jej smrti. Štefana Wimmera si začínam všímať ako 66-ročného boháča. Ako sa však k tej vile na hradnom kopci so 14-timi izbami dopracoval? [...]

Český bulvár je horší, než ten náš

24.05.2023

Keď sa na Slovensku povie bulvár, spomenieme si hlavne na dvojicu denníkov, ktoré ponúkajú celkom podobný obsah. Riešia sa požiare a vraždy, prípadne nejaké staronové vedenie SND. Proste veci, na ktorých záleží. A levy asi nie každodenne žerú svojho chovateľa. No ku podivu naše seniorky sú unesené českými týždenníkmi. Na kafíčko sem, rytmus života tam. Fičia na [...]

Zsuzsová odsúdená, Kočner už druhý raz oslobodený

21.05.2023

Verejná mienka nepotrebuje dôkazy. Akosi všetci čakali, že Kočner zhnije za mrežami. Oslobodzujúci rozsudok mnohých rozčaroval. Lebo najradšej by mali akési rozsudky na želanie, podľa vlastných pocitov. Mňa toto najviac zarážalo na Trnavskom súde. Pestovateľ tretí krát odsúdený a verejná mienka stále pri ňom. Akosi sa roztrhlo vrece s tými, čo maryšku ospevovali a [...]

DEMDIS SLOVENSKO V EU zaver titulka

V Európe cudzincami byť nechceme, no chýba nám vízia, stratégia a dialóg (výsledky diskusie)

04.06.2023 19:00

Chceme byť v Európe cudzincami? A prečo? DEMDIS diskusia nám opäť ukazuje, že názorová vyhranenosť nemusí byť prekážkou nachádzania zhody. Konsenzus existuje a je na dosah.

Andrej Kiska

Kiska definitívne hodil Remišovú a Za ľudí cez palubu. Prezradil, koho bude voliť

04.06.2023 18:19

Bývalý prezident tak urobil spoločnou fotografiou s poslancami tejto strany.

Poľsko protest opozícia zákon Rusko vplyv uarus

Vo Varšave protestuje proti vláde pol milióna ľudí

04.06.2023 16:42

Poľská opozícia protest označila za skúšku schopnosti ukončiť po voľbách osemročnú vládu nacionalistov.

Tieň / Tajné služby / Sledovanie / Špehovanie / Špión / Agent /

Medzinárodná tieňová agenda: Na tajnom stretnutí špionážnych služieb chýbali Rusi. Ukrajinec účasť poprel

04.06.2023 16:16

Vysokopostavení predstavitelia spravodajských služieb z celého sveta sa zišli na tajnom stretnutí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 348
Celková čítanosť: 800021x
Priemerná čítanosť článkov: 2299x

Autor blogu